OKLEJANIE OKIEN, BALKONÓW FOLIĄ SZRONIONĄ / MLECZNĄ

Prywatność - folie mleczne

Okna balkonowe, okna drzwi wejściowych, okna parterowe oraz witryny oklejamy folią mleczną najczęściej gdy brakuje nam prywatności. Balkony na pierwszym piętrze lub w tak zwanej studni (okno w okno) okna na parterze przy ruchliwej ulicy sprawiają, że czujesz się niekomfortowo odpoczywając z ulubioną filiżanką kawy. Dobrą opcją jest oklejenie takich okien folią mleczną.

Folia mleczna, szroniona, mrożone szkło to dobra opcja nadania prywatności Twoim pomieszczeniom. Zyskujesz komfort i spokój, ograniczając widoczność pomieszczeń.

Folie przciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne stosujemy aby obniżyć temperaturę wewnatrz pomieszczeń, oraz zredukować nadmierne nasłonecznienie. W bardzo prosty sposób możemy w lato obniżyć temperaturę wewnątrz pomieszczeń nawet o 8°C. Folie zewnętrzne odbijają aż 99% promieni słonecznych. W efekcie folie przeciwsłoneczne pozwalają skutecznie zapobiegać nagrzewaniu się wnętrz. Występują w różnych kolorach oraz stopniach przyciemniania.

Oklejanie

Przed oklejaniem potrzebne będą nam wymiary okien. Jeśli istnieje problem z pomiarami możemy przyjechać na pomiary na terenie Warszawy i okolic. Okna oraz ramy powinny być umyte. W miarę możliwości należy zapewnić swobodny dostęp do okien.

Rodzaje folii

Stosujemy dwa rodzaje folii mlecznych – jaśniejszy oraz ciemniejszy. Istnieje również opcja przyciemniania okien.

Wycena